Contact

De Hoeksche Campus is bereikbaar via info@hoekschecampus.nl.

Hoeksche Campus
Heb je specifieke vragen? Neem dan contact op met:

Administratieve ondersteuning
Annetta Aret
088 - 647 18 68
annetta.aret@gemeentehw.nl

Administratieve ondersteuning
Diana de Geus
088 - 647 18 68
diana.degeus@gemeentehw.nl

Specialist Opleidingen & Ontwikkeling
Marloes Eenhoorn
088 - 647 15 45
marloes.eenhoorn@gemeentehw.nl

Coach
Peter Schenk
088 - 647 13 65
peter.schenk@gemeentehw.nl

Coach
Corrien de Jongh
088-647 19 34
corrien.dejongh@gemeentehw.nl

Coach
Angelic de Jong
088-647 14 25
angelic.dejong@gemeentehw.nl

Coach Dorpsgericht Werken
Kitty Mast
088-647 13 22
kitty.mast@gemeentehw.nl

Coach Dorpsgericht Werken
Marleen van den Berg
088-647 12 72
marleen.vandenberg@gemeentehw.nl

Experimentencoach
Judith Slagter
088-647 16 34
judith.slagter@gemeentehw.nl

Specialist werving en selectie
Manouk Zuur
088 - 647 38 01
manouk.zuur@gemeentehw.nl