Contact

De Hoeksche Campus is bereikbaar via info@hoekschecampus.nl of bel ons via toestel 1868.

Hoeksche Campus
Heb je specifieke vragen? Neem dan contact op met:

Administratieve ondersteuning
Annetta Aret
088 - 647 1514
annetta.aret@gemeentehw.nl

Administratieve ondersteuning
Marjoleine Ordelman
088 – 647 3835
marjoleine.ordelman@gemeentehw.nl

Coach
Peter Schenk
088 - 647 1365
peter.schenk@gemeentehw.nl

Experimentencoach
Judith Slagter
088 - 647 1634
judith.slagter@gemeentehw.nl

Specialist werving en selectie
Manouk Zuur
088 - 647 3801
manouk.zuur@gemeentehw.nl

 

Specialist opleidingen en ontwikkeling
Rianne Kaasjager
088 - 647 1722
rianne.kaasjager@gemeentehw.nl